piątek, 18 września 2015

Moje doświadczenia z kursami SEP

Kursy SEP – problem ze znalezieniem dobrego szkolenia


Panuje opinia, że jest mnóstwo kursów na elektryka, energetyka, gazownika oraz podobne zawody, ale mało jest naprawdę dobrych i profesjonalnych firm szkoleniowych, które poprowadzą szkolenie na tyle dobrze, byś zdał egzamin i mógł podjąć pracę w nowym, wyuczonym zawodzie. To przykre, że tak jest, ale to typowy polski scenariusz wśród wielu firm prowadzących kursy SEP. Istnieje jednak pewien wyjątek, o którym chcę wspomnieć, ponieważ uważam go za istotny ewenement w naszym biznesie.

Centrum Szkoleń = dobre kursy SEP


Jest taka firma, która nazywa się Centrum Szkoleń, mieści się pod adresem Łódź, ul.Praska 5/7. Prowadzona jest przez prawdziwych rekinów biznesu, którzy doskonale wiedzą, jak powinno wyglądać profesjonalne szkolenie w tego rodzaju branży. Kursy SEP, które są tam organizowane – wiem, bo brałem w nich udział – wyróżniają się innowacyjnym podejściem. Zatrudnia się też instruktorów, którzy nie biorą kasy za robienie czegokolwiek, ale właśnie za prowadzenie porządnie przygotowanych programów szkoleniowych.

Co zrobić, jeśli chcesz ukończyć dobre kursy SEP?


Jeśli chcesz posmakować prawdziwie dobrych kursów i szkoleń SEP, to jedynym rozwiązaniem jest zapisanie się na takowe do firmy Centrum Szkoleń. Jako jeden z wielu uczestników kursów w tym miejscu mogę je świadomie polecić. Wiem, że na tej firmie nie przejedziecie się, zrobią dla was kurs SEP, a potem zorganizują państwowy egzamin. Jeśli tylko dobrze się przyłożycie do nauki, to jestem pewny, że wy również uzyskacie uprawnienia elektryka, gazownika lub energetyka. Myślę, że jeśli tego rodzaju zagadnienia was fascynują, lubicie prace techniczne, to będziecie wniebowzięci, gdy zobaczycie, jaki program obowiązuje na zajęciach. Nie martwcie się, zajmą się wami naprawdę porządni fachowcy, których celem w pracy jest uczyć i utrwalać wiedzę u kursantów.

2 komentarze:

  1. To fakt, że bardzo trudno znaleźć dobrą firmę szkoleniową. Centrum Szkoleń rzeczywiście ma dobrą ofertę na SEP.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dobrze przygotowują do egzaminów. Polecam.

    OdpowiedzUsuń