czwartek, 19 listopada 2015

Pracodawcy a pracownicy - kursy bhp


Bądź bezpieczny w pracy


Istnieją dwie grupy kursantów, którzy powinni ukończyć profesjonalne szkolenie bhp. Pierwszą są pracodawcy - ludzie, którzy zatrudniani są na poszczególnych stanowiskach i mają określone przez swój zawód obowiązki i zadania. Te osoby mają obowiązek zapoznać się z podstawowym instruktażem bezpieczeństwa i higieny pracy ZANIM przystąpią do wykonywania swoich prac.

Oferta bhp dla pracodawcy


Natomiast pracodawcy to osoby udostępniające miejsca i środki dla swoich pracowników - w tym muszą uwzględnić również zapewnienie im bezpieczeństwa w godzinach zatrudnienia. A zakład pracy - jak wiadomo - jest miejscem, w którym tak samo jak wszędzie indziej może dojść do pewnych wypadków - do omdleń, krwotoków, utraty przytomności, spadku z jakiejś wysokości lub pożaru czy spięcia, uszkodzenia urządzeń mechanicznych lub elektrycznych. W takich wypadkach potrzebny jest nadzór osoby znającej się na przepisach bhp. A gdzie ma taką wiedzę nabyć, jeśli nie w Centrum Szkoleń, firmie znajdującej się na stronie http://szkoleniabhp.edu.pl ?

Kursy bhp dla pracodawców w Centrum Szkoleń


Polecamy profesjonalne szkolenia bhp dla pracodawców. To sprawdzony sposób na zdobycie niezbędnej w zawodzie kierownika wiedzy. Kursy prowadzone są przez profesjonalistów, którzy dbają o wysoką jakość i stronę merytoryczną zajęć. Dzięki temu nie tracisz czasu na słuchanie nudnych wykładów, ale bierzesz udział w lekcjach, które rzeczywiście pozwalają zapamiętać to, co najważniejsze podczas takiego szkolenia. To, co najbardziej przyda Ci się w praktyce. Tak, bo Centrum Szkoleń stawia na wiedzę praktyczną. I to nas wyróżnia na całym rynku pracy.1 komentarz:

  1. Cenię sobie wasz blog za konkretne komentarze i wypowiedzi, które są bardzo profesjonalne. Dziękuję za kolejny interesujący tekst, tym razem o bhp i szkoleniach bhp. Pomocne i dające do myślenia.

    OdpowiedzUsuń